Chcete si zase začít užívat svobodného života bez projevů dermatilománie?

Už Vás unavuje každičkou volnou chvíli přemítat nad svojí rozdrásanou pletí?

Toužíte se konečně přestat stydět za svůj vzhled, jizvy či boláky?

Nebo už jste se snad začali smiřovat s tím, že s touto nemocí strávíte zbytek svého života?

PAK JSTE TU SPRÁVNĚ!

Vím, co prožíváte – sama jsem to totiž měla stejně.

Už jsem vážně nevěděla, co se sebou mám dělat, jak se osvobodit od nekonečného nutkání pozorovat své nedokonalosti. Jak přestat nedobrovolně drásat svoji  pleť.

Trvalo mi přes 10 let, než jsem si svoji nemoc vůbec uvědomila. Další 3 roky pak byly plné dřiny, pokusů a pádů, skrze které jsem postupně začala přicházet na metody, které fungují. 

Svoje zkušenosti jsem se rozhodla sepsat do eBooku, abych tak ušetřila práci, čas i zdraví Vám, kteří se zatím stále trápíte a chcete najít cestu ven.

Nyní máte před sebou vyšlapanou cestičku, která vede ven z bludného kruhu sebe-útoků a rozdrásané kůže.


Začnete znovu pociťovat, jak chutná svoboda spojená s úlevou, že už se nemusíte více stydět za svůj vzhled.
.

 Když jsem nad dermatilománií zvládla vyzrát já, Vy to dokážete také!

Dnes si užívám každý den přesně tak, jak se mi zrovna zachce, nikoli podle toho, v jakém stavu je moje pleť. Nemusím se ráno rozhodovat v závislosti na své kůži, zda si musím vzít na krk šátek, abych zakryla svoje šrámy na dekoltu. A když nám domů přijde nečekaná návštěva, nemusím hledat make-up, abych rychle zakryla svoje čerstvé boláky a stroupky.

Co všechno na Vás v eBooku čeká?

dozvíte se, jaké překážky na Vás budou na Vaší cestě číhat a jak se na ně připravit

odhalíte prvotní příčinu, která u Vás spustila nemoc zvanou dermatilománie

zjistíte, které faktory ve Vašem životě Vás nejvíce stresují a jak s nimi naložit bez ublížení vlastní kůži

čeká Vás spousta cvičení, které Vám pomohou vzít kormidlo života zpátky do svých rukou

prozradím Vám, co dělat ve chvílích, kdy začne jít vědomá kontrola stranou a nastupuje automatismus sebe-poškozování

Já sama už jsem investovala tisíce korun do kosmetiky, chytrých knih i kurzů zaměřených na léčbu dermatilománie, avšak nic z toho mi nepomohlo. Na metody, jak z bludného kruhu ven, jsem si musela přijít sama, což mě stálo kromě spousty peněz i 3 roky života.

Kdyby mi někdo v té době nabídl manuál s vyzkoušenými metodami, jak se vypořádat s dermatilománií,
„urvala“ bych mu ruce.

Cena tohoto eBooku je 790 korun, což je částka, kterou necháte u psychologa za JEDNO sezení, u kterého zjistíte, zda vůbec už někdy slyšel o léčbě Vaší diagnózy.

Obáváte se, že Vám metody a techniky obsažené v eBooku nepomohou?

Za svojí prací si stojím a jsem 100% přesvědčená o tom, že informace obsažené v této knize pro Vás budou mít nevyčíslitelnou hodnotu. Veškerá cvičení, rady a tipy jsem si vyzkoušela na vlastní kůži a do eBooku jsem navíc zařadila pouze ty, které mi opravdu fungovaly.

Pokud však i přesto zjistíte, že eBook není pro Vás či neobsahuje žádné pro Vás přínosné informace, nabízím Vám 14 denní garanci vrácení peněz. Bez otázek a vysvětlování. Stačí, když mi napíšete e-mail, a já Vám vrátím peníze na účet.

 

Cítím se DOBŘE VE SVÉ KŮŽI. Pro jiné jde o naprostou přirozenost, pro mě to však byl nedosažitelný sen. Sen, který se stal mojí přítomností a já jej teď šířím dál.

Díky svým letitým zkušenostem jsem mohla napsat kompletní manuál pro dermatiloman(k)y s názvem Ruce pryč!

 Knihu, která Vás krok za krok doprovodí k úlevě, svobodě a sebevědomí.

Pokud si eBook objednáte ještě dnes, získáte k němu zdarma 2 bonusy:

Pracovní sešit

Aby se Vám dobře držel krok s jednotlivými úkoly, dostanete ode mě Pracovní sešit, díky kterému budete mít veškeré svoje poznámky po kupě.

30-minutová konzultace

Půlhodinovou konzultaci zasvětíme Vašemu osobnímu příběhu a podíváme se na kloub Vaší prvotní příčině, tedy spouštěči dermatilománie.

Objednejte si eBook ještě dnes

a začněte se zase cítit dobře ve své kůži.

Co na můj e-book říkají jeho čtenáři?

Moc se mi líbí, jak je e-book zpracovaný a jak se příjemně čte! Není to souhrn pouček, ale poutavě a citlivě psaná kniha, která je zabarvená skutečnými prožitky. Díky e-booku získáte přítele, který Vám rozumí, vezme Vás za ruku a provede Vás nejtěžšími dny „odvykání“. Poradí Vám, jak pojmenovat spouštěče, jak zvládnout automatické nutkání apod. Mile mě překvapilo, že tam padla i související témata, která mohou být pro vyléčení velmi užitečná. Cena e-booku je zanedbatelná v porovnání s protrpěnými roky, kdy více přežíváte než žijete! Není na co čekat – rozhodněte se pro lepší život a jděte do toho. Martina Koláčková

externí personalista a kariérní kouč, www.martinakolackova.cz

Při čtení Lucčina eBooku jsem se neubránila vzpomínkám na svou pubertu, kdy jsem měla opravdu špatnou pleť a neustále jsem se škrábala, dloubala a co bylo už tak hrozné, vypadalo ještě hůř. Mít tehdy po ruce takový materiál, jako je tento eBook, určitě bych se svými zlozvyky zatočila mnohem dřív a měla zdravou a hezkou pleť. Takhle alespoň vím, co budu moct doporučit lidem kolem sebe, když budou hledat návod, jak se závislosti na dloubání a škrábání zbavit. Z celého textu je cítit upřímnost Lucky, na jejích příkladech ze života si člověk dokáže dobře zabrouzdat i do své psychiky a najít tam příčinu nemoci. Pomocí technik a cvičení, které Lucka doporučuje a provádí jimi čtenáře den po dni věřím, že mnoho lidí najde v eBooku opravdového pomocníka a společníka na cestu zbavit se dermatilománie. Za mě opravdu dobře odvedená práce.

Eva Suchánková

klavíristka a učitelky hry na klavír, www.evasuchankova.cz

Lucčin eBook Ruce pryč je skvělým a velmi praktickým průvodcem po nesnadné cestě k snadnému způsobu řešení pro osoby trpící tzv. dermatilománií. Na stránkách eBooku naleznete podrobně popsané kroky den po dni, jak s touto nemocí zatočit. Právě za 21 dní jsme schopni osvojit si nějaký nový zvyk a přijmout jej do svého života. To vše přírodní a přirozenou cestou bez použití psychofarmak. Skrze svůj vlastní příběh autorka provádí celým ozdravným procesem. Každý den je zaplněn jednoduchým, praktickým návodem, jak si přestat „ubližovat“ a začít se mít rád(a). Při poctivém plnění výzev k akcím a úkolům se začnete cítit lépe a jste na dobré cestě ke své vizi – dát ruce pryč ze svého těla a více si neubližovat. Aby pokožka byla zdravější a zářivější je třeba přijmout komplexní program. Očista zevnitř těla se projeví navenek. Lucka vás naučí, jak pomocí vnitřního uzdravení dojdete ke vnější kráse. Přijměte výzvu, dejte ruce pryč a vydejte se na cestu zdraví, svobody a zdravé pokožky. Slávka Frančíková

autorka projektu Cyklická kuchařka, www.cyklickysvet.cz

K uvedenému e-booku jsem uvítala i možnost konzultace s autorkou. Skvělý nápad. Dřív bych si nedovedla představit, že bych takhle „z očí do očí“ otevřeně komunikovala o svém problému (a to v podstatě s cizím člověkem) a teď jsem se na to docela těšila, aniž bych tušila, jak to bude probíhat. Ale říkala jsem si a to se mi také potvrdilo, že podle fotek je Lucka sympatická a podle svého webu a odvahy připravená pomoci na základě vlastní zkušenosti. Probrali jsme všechno možné k tématu a opravdu jsem se necítila špatně nebo nějak poníženě. Prostě Lucka ví, o čem to je. Uvědomila jsem si, jak se uhybám těm primitivním úkolům, které mě čekají, abych mohla nemoc porazit, hl avě se moc nechce, připadá jí to trapné. Lucka mě ale vracela k tomu základu, k novým návykům, které nejdou obejít. Velký AHA moment byl, když jsem si uvědomila, jak mě ročiluje chování některých kolegyň, které sami sobě říkají: „jdu otevřít okno, jdu pro jogurt, jdu se napít“, přišly mi jak malé děti a najednou je to něco, co mi může pomoci, co mi asi chybí – prostě musím plánovat a i se třeba nahlas sebekoučovat, aby ta mrcha nenajela na automatiku, během mých rozlítaných myšlenek z celého dne a úvah o nesmrtelnosti brouka. Prostě jednoduchá neustálá navigace. Kdo by to byl řekl….

Lenka P.

čtenářka eBooku Ruce pryč!

Tento e-book mě vážně překvapil. Nikdy by mě nenapadlo, že se jedná o až tak závažný problém, který je plný strašáků jako jsou závislosti a nulová sebe-láska. Otevřel mi oči v mnoha věcech a to nejenom v pohledu na dermatilománii. Jsem si jistá, že tahle publikace pomůže vážně každému. Moc se mi líbí „vždycky mějte plán“ stejně jako to, jak je Lucka v některých místech knížky ke klientům naprosto nekompromisní, až tvrdá ? A Vy, ženy! Vy vůbec neváhejte! Je na čase tuhle nemoc porazit a Vy teď máte v ruce nástroj, jak s tím skončit jednou pro vždy. Do toho

Lenka Spurná

osobní kouč ve společnosti , www.lenkaspurna.cz