Přistihnete se někdy, že vaše myšlenky bloumají v minulosti a vy se dokola rozčilujete nebo trápíte kvůli něčemu, co už se jednou stalo?

Znáte ten pocit, kdy OPAKOVANĚ prožíváte nějakou KŘIVDU nebo vinu a až následně si uvědomíte, kolik energie vám tyto myšlenky vzaly?

Napadne vás někdy, že byste chtěli umět žít více v přítomnosti?

A VĚDĚLI JSTE, že ne-odpuštění způsobuje vážné zdravotní potíže,od VYSOKÉHO KREVNÍHO TLAKU až po RAKOVINU?

Pokud se chcete jednou PROVŽDY oprostit od své minulosti a naučit se odpustit všem, kteří vám kdy ublížili, tak…

Odpuštění je mojí životní cestou i vášní
a RÁDA S NÍM POMOHU I VÁM.

Než jsem se narodila tady na Zemi, zvolila jsem si, že na start si projdu nelehkým dětstvím. Od šestnácti jsem každým dnem nedočkavě odškrtávala kalendář a počítala, kolik dní ještě musím PŘEŽÍT, než se dočkám osmnáctých narozenin. Dne, kdy jsem si myslela, že moje dětství skončí a já začnu nový, šťastný život.

Jak jsem se ale podivovala, když ještě i v pětadvaceti jsem za sebou stále tahala OKOVY MINULOSTI, které neustále ovlivňovaly nejenom moji přítomnost, ale i budoucnost. Měla jsem pravidelné úzkostné stavy, strach ze všeho kolem mě, trpěla jsem migrénamidermatilománií
a paradoxně kopírovala vzorce chování těch, kteří mi ublížili nejvíc.

Snad tisíckrát jsem se opakovaně ptala na radu, jak mám odpustit těm, kteří se ke mně zachovali tak moc nefér.

A milionkrát slyšela nenáviděné otřepané rady typu „představ si, jak celou tu křivdu dáváš do batohu, který shodíš ze skály“ nebo třeba „to přejde časem“ (!).

A už vůbec jsem nebyla schopná odpustit SAMA SOBĚ, že jsem musela prožít tak náročné dětství, které jsem 7 let promlčela a další 3 roky pročekala do dne, kdy jsem mohla z domu konečně odejít. 

I toto byl důvod, proč se moje frustrace z vlastní minulosti začala projevovat skrze mnohé chronické potíže, včetně tzv. dermatilománie.

Žádné rady nejenom mých blízkých, ale ani mých koučů, mi nikdy nepomohly doopravdy odpustit mému otčímovi tělesné obtěžování, kterého se na mě ve 14 letech dopouštěl.

Nebo odpustit mojí mámě to, že vůbec žila s takovým člověkem a přikázala mi říkat mu „tati“.

Po více jak deseti letech hledání jsem konečně došla k míru. Přišla jsem totiž na způsob, jak doopravdy, účinně a zároveň JEDNODUŠE odpustit všem, kteří mi ublížili.

Konečně žádné univerzální nicneříkající návody. Konečně funkční, jasné a rychlé techniky, které fungují téměř okamžitě a trvale.

Díky 2 silným a zároveň jednoduchým technikám si i vy můžete znovu užívat zdraví, radosti a energie a hodit minulost za hlavu.

Přestat být ovlivňovaní minulostí?

Žít bez starých svazujících přesvědčení, která

vám již neslouží?

Přestat myslet na ty, kteří vám v minulosti

ublížili či vás nemají rádi?

Zbavit se svých chronických i akutních

zdravotních potíží a mít ihned více energie?

ODPUSTIT někomu, či přímo sobě?

Odpuštění se ani trošičku netýká toho, kdo vám ublížil.
Je to úcta
a láska, kterou projevujete pouze sami sobě a nikomu jinému. A už vůbec to není tak, že odpuštěním schvalujete prohřešek dotyčného. Toho se vaše odpuštění ve skutečnosti totiž netýká.

Odpuštění je laskavost, kterou dopřáváte sami sobě.

A je to navíc i jediný způsob, jak se ve svém životě můžete posunout dál.
Tam, kde se chcete vidět.

Pokud jste dočetli až sem, potom je více než zřejmé, že se CHCETE  POSUNOUT. Že odpustit staré křivdy i onemocnění s nimi spojená, a  chcete i přestat hloubat nad minulostí. Pak mám pro vás dobrou zprávu – splnili jste jedinou podmínku, kterou tento program má! Jedinou podmínkou je totiž jenom chtít, protože všechno ostatní se naučíte uvnitř programu.

CO TĚ UVNITŘ PROGRAMU ČEKÁ?

V programu naleznete 4 videa, ve kterých se jasnou a srozumitelnou formou dozvíte nejenom to, jakým způsobem odpustit všem, kteří vám ublížili, ale i to, proč se vám to doposud nedařilo. Dokonce se dozvíte i návod, jak se tomu příště vyhnout.

3+1 VIDEO

2 PŘEVRATNÉ TECHNIKY ODPUŠTĚNÍ
1 TAJNÝ FÍGL, na který většina z nás zapomíná a bez kterého odpuštění nefunguje
2 extra BONUSY

ZA JAK DLOUHO TO ZAČNE FUNGOVAT?

Pokud jste se rozhodli, že odpustit chcete, pak mohu ze zkušenosti říct, že díky technikám uvnitř kurzu se vám podaří odpustit TÉMĚŘ OKAMŽITĚ. 

 

JAK TO UVNITŘ PROGRAMU VYPADÁ?
Jste zvědaví, jak to uvnitř ozdravného programu vypadá? Tak nahlédněte 🙂
A CENA?

Nechci kolem ceny dělat žádnou kovbojku, takže:

přála jsem si aby CENA na byla NIŽŠÍ, než kolik byste utratili za X sezení s terapeutem nebo lékařem při hledání příčiny vaší nemoci či nespokojenosti, a aby tak byl program tak přístupný VŠEM.

Zároveň jsem si však přála, aby byla jeho cena dostatečně motivační k tomu, abyste s programem opravdu aktivně pracovali a vykřesali z něj tak maximální účinek pro svoje zdraví, spokojenost i osobní růst.

Cena za program je tedy 850 Kč.

Čekají na Vás krátká a výstižná videa plná emocí. Odpustit může být těžké, když nevíte jak na to. Když nejste srovnaní s minulostí, tak jen těžko si uřídíte svou budoucnost k obrazu svému. I já jsem použila Lucčiny rady a metody na to, abych se srovnala s tím, co se mě až nečekaně dotklo. Za pár minut mi odlehl tak veliký kámen ze srdce, že na tu chvíli dodnes vzpomínám. Nenechte se dál omezovat tím, co se stalo a už nezměníte! Život se má žít! Ale žije se tady a teď! Ne tím, co již bylo. Nezraňujte se dál a pořád dokola. Lenka Spurná

Průvodkyně osobním rozvojem

Kdysi dávno jsem četl příběh o 2 kamarádech, kteří se potkali po mnoha letech. Jeden se ptal druhého: „Dokázal jsi odpustit nacistům, že nás věznili v koncentračním táboře?“ Druhý na to odpověděl: „Za celých 50 let jsem jim to ani na jeden jediný den nezapomněl. A tuhle hrůzu jim neodpustím nikdy“. První mu na to řekl: „V tom případě jsi jejich vězněm stále.“ Stejně jako muž v příběhu i já si myslím, že pokud zůstáváme v zajetí svých křivd, ublížení, a tím pádem své minulosti, nemůžeme být skutečně svobodní, šťastní a často ani zdraví. Ale také z vlastní zkušenosti vím, že skutečně odpustit někdy není jen tak. A v tom vidím obrovský přínos Lucčina programu Uzdrav se skrze odpuštění. Velice stručně, jasně a bez zbytečných složitostí vás naučí, jak skutečně odpustit tak, aby vaše minulé zkušenosti nedefinovaly vaši přítomnost, a tím i vaši budoucnost. Zkuste to, je to osvobozující ?.
Erik Palko

Odborník na fyzioterapii a čínskou medicínu

Věřím, že existuje určité pojítko mezi odpuštěním a naplněným životem ve zdraví a radosti. Ale jak to udělat? Jak z hloubi duše odpustit druhým a sobě samotné? Tuto otázku jsem si položila už mnohokrát. Proto jsem byla na Lucčin ozdravný program UZDRAV SE SKRZE ODPUŠTĚNÍ opravdu zvědavá a jeho obsah mě velmi mile překvapil. Úžasné je, že nejde o žádné dlouhé a složité postupy ani meditace. Celý program máte skouknutý za cca 30 min a to i případě,že se na nějaké video chcete podívat znovu. Velmi obohacující je pro mě jedna z technik v jejíž jednoduchosti a účinnosti je opravdu síla! Tenhle program nám dává srozumitelné a jednoduché nástroje, které se dají snadno použít v reálném životě. Ukazuje nám, jak pracovat se svou myslí tak, abychom byli schopni odpustit. Takže Luci, díky! Teď už je to jenom na nás…:)
Kateřina Chrobáková

Průvodkyně světem plstění