Co vám mohu nabídnout?

Díky práci s klientkami, které postihla dermatilománie či jiný druh OCD, jsem vypozorovala opakující se vzorce chování a smýšlení, které jsou nám ve většině případů
překážkou k trvalému uzdravení.

 Ačkoli se specializuji na nemoci spojené s pokožkou od ekzémů až po např. dermatilománii, trichotilománii apod., mohu vám pomoci s identifikací vašich spouštěčů a následnou nápravou i v dalších oblastech zdraví/života.

Nejsem psycholog ani léčitel, a nedělám zázraky
na počkání

Jsem však žena, která si sama prošla kromě jiných onemocnění především chronickými nemocemi a dermatilománií, a tedy zná téměř veškeré jejich triky a fígle. Díky zkušenostem nejenom svým, i mých klientek, vám mohu pomoci urychlit vaše vlastní uzdravení o nějakých asi 12 let ( to je doba, po kterou jsem se v „tom“ plácala já bez pomoci).

Mám nějaký certifikát nebo jiný papír?

Pár papírů s razítky někde po domku schovaných mám, neboť studia byla kdysi moje hobby. Moje dosavadní zkušenost však říká, že s bolístkami jakéhokoli rázu mi zatím žádný papír (a dokonce ani papírový odborník!) nepomohl. Když mi bylo ouvej, tak mi však v životě vždy pomohl nějaký Člověk. Takový, jehož lidskost a zkušenosti byly natolik léčivé, že by mě ani nenapadlo se po nějakém papíru ptát. Jak asi už tušíte, tak výčet svého vzdělání považuji v oblasti pomoci druhým za bezpředmětný. A to i přesto, že mě shromažďování diplomů stálo spoustu let života a úsilí.

jak konzultace probíhá?

Ať už budete chtít poradit ohledně chronických nemocí či ekzémů, dermatilománie, OCD, anebo v oblasti osobního rozvoje, první lekce probíhá vždy stejně: nejprve vás vyzvu k popsání vaší současné situace spolu s životním příběhem.

Tato nultá lekce v podobě e-mailové komunikace (cca 2-3 e-maily) probíhá

ZDARMA

 No a poté už se potkáme buď osobně, přes skype, anebo třeba přes mobil.

Konzultační balíčky

Pokud máte krátký dotaz nebo potřebujete konkrétní radu, můžete se mi ozvat. Snažím se na všechny vzkazy a e-maily průběžně odpovídat a poskytnout vám tak maximum podpory a informací, které mi čas dovolí. V případě komplexnějších dotazů či zájmu o systematický koučink však doporučuji využít následujících konzultačních balíčků.

Jednorázová konzultace

Jednorázová konzultace zahrnuje nejprve naši písemnou komunikaci ohledně identifikace vašeho příběhu/problému.

Následuje sezení (skype, telefon, osobně) v délce 60 minut.

Její cena je 850Kč.

3-týdenní koučink

Za 21 dní jste schopni přeprogramovat svoji mysl tak, jak si představujete VY, nikoli ona (!). V rámci tohoto balíčku absolvujete 4 lekce:

E
1. lekce = počáteční e-mailová písemná komunikace
E
další 3 lekce tváří v tvář (anebo obrazovka na obrazovku! 😉 1 lekce = 60 minut

V průběhu těchto 3 týdnů vás vybavím plejádou vychytávek, úkolů, fíglů, a hlavně tu pro vás budu neustále v pozadí jako vaše motivace i rádce. Kromě osobních lekcí vás tedy podporuji dle potřeby přes e-mail/facebook/telefon, a společně tak průběžně dohlížíme na vaše úspěchy, ať už zdravotní, či osobní.

Během této doby si na mě nepřijdete ani s výmluvami, ani s nemocemi nebo nedostatkem času. Pofrčíme totiž naplno od začátku až ke zdárnému konci, i kdyby trakaře padaly.

Má to jedinou podmínku

vaše odhodlání změnit malé věci, protože pouze z nich pak vznikají věci velké.

Cena tohoto koučinku je 2600Kč.

Jste opravdu rozhodnutí začít dělat věci jinak, abyste ve svém životě i zdraví viděli nové výsledky? A jste plně srozuměni o tom, že váš život je pouze VAŠE zodpovědnost, nikoli moje nebo kohokoli jiného?

Potom vás ráda vezmu na 3 týdny za ruku.

6-týdenní koučink

Tento koučink momentálně není v nabídce – v případě zájmu o bližší info mě kontaktujte.