Hledáte úlevu od svědění a škrábání, a už vážně nevíte, z které do které?

ANEBO PŘÍMO TRPÍTE NEMOCÍ ZVANOU DERMATILOMÁNIE?

Ano? Pak… 

PŘÍRUČKA PRVNÍ POMOCI PRO DERMATILOMAN(K)Y

je určena přesně pro vás.

Nyní ke stažení zdarma

  BEZ NUTNOSTI ZADÁVAT E-MAIL ↓ 

Co konkrétně se v e-booku dozvíte?

5

Proč a jak nemoc zvaná dermatilománie vzniká

5

Zjistíte, jak se dá nad touto nemocí okamžitě vyzrát, abyste mohli začít žít svobodným a plným životem

5

Objevíte 5 mých nejúčinnějších triků, které okamžitě fungují 

A co říkají na Příručku čtenářky?


Váš eBook, který se ke mně dostal náhodou, ale hlavně, že dostal, mi pomohl si konečně připustit svůj problém, který jsem se snažila i před sebou samotnou zastínit. Vystihl naprosto vše, od pocitu před po pocity poté. Děkuji za to, že jste se rozhodla svěřit a promluvit o tom. Díky moc! 

K.

 


Úplně náhodou jsem narazila na tvůj ebook, tak jsem si ho stáhla a jsem v šoku. Všechno, o čem píšeš, prožívám taky a při čtení se nevědomky škrábu. Jaká ironie… Moc děkuji za tu spoustu informací, otevřely se mi oči a jdu do boje.

A.Š.

 


Předem Vám velice děkuji za Vaši úžasnou ochotu pomoci i ostatním človíčkům, kteří trpí dermatilománií. Nám osobně to pomohlo uvědomit si, že se jedná opravdu o psychiku i když jsme s dcerkou měly již tušení, že to tak bude. Vaše příručka byla pro nás takovým záchranným kruhem a ukazatelem, jak v boji proti této nemoci postupovat dál a jakým směrem. Je také velice důležité pro takto nemocného človíčka uvědomění, že v tom není sám.

O.

 


Je to kratučká knižka obsahujúca informácie z web stránky, základne informácie o dermatilománií a jej vzniku a priebehu a zopár tipov, ktoré sa autorke osvedčili. Knižku som si ihned precitala a zdaju sa to byt velmi rozumne rady.

 


Chci Vam moc podekovat za napsani prirucky a vzdat velky obdiv, ze jste s tim problemem takhle vysla ven. Je to psane tak trefne a vystizne, ze kdyby to nebylo tak strasne, musela bych se smat, proste: ty pocity neni schopen popsat nikdo, kdo tim netrpi, a je neuveritelne, jak je to stejne. Moc mi to pomohlo, a to hlavne psychicky (fyzicky si uz netroufam prilis verit), ale i vedomi toho, ze nejsem uplnej vyvrhel a info, ze tim v urcite mire trpi tolik procent populace je pro me svym zpusobem uzdravujici, citim se diky tomu svobodnejsi a sebevedomejsi, ..stastnejsi – jako by mi ze zad spadla pulka zemekoule…

T.

 


Knížku jsem přečetla jedním dechem a docela mě to překvapilo, protože jsem o dermatilomanii (snad do dobře píšu) nikdy neslyšela. Vždycky jsem si myslela, že si ty pupínky nípu, škrábu a ničím si tím obličej, protože jsem nípal od přírody, nebo mi to zůstalo z dětství, ale až po přečtení toho ebooku a Vašeho příběhu mi došlo, že to je možná, nebo spíš určitě, vlivem mojí psychiky. Za tohle zjištění bych Vám chtěla z celého srdce poděkovat. Děkuji za Vaši práci a za to, že jste šla s kůži na trh.

V.