Hledáte úlevu od svědění a škrábání a už vážně nevíte, z které do které?

Anebo přímo trpíte nemocí zvanou dermatilománie?

Ano? Pak…

 Příručka první pomoci pro dermatiloman(k)y

je určena právě Vám!

Co konkrétně se v e-booku dozvíte?

5

Proč a jak nemoc zvaná dermatilománie vzniká

5

Zjistíte, jak se dá nad touto nemocí okamžitě vyzrát, abyste mohli začít žít svobodným a plným životem

5

Objevíte 5 mých nejúčinnějších triků, které okamžitě fungují

Představte si svůj život

 bez jizev, bez pocitů selhání či provinění, bez frustrace ze svého vzhledu.

Prostě takový, který žijete

SVOBODNĚ!

Co říkají na Příručku první pomoci čtenářky?

Váš eBook, který se ke mně dostal náhodou, ale hlavně, že dostal, mi pomohl si konečně připustit svůj problém, který jsem se snažila i před sebou samotnou zastínit. Vystihl naprosto vše, od pocitu před po pocity poté. Děkuji za to, že jste se rozhodla svěřit a promluvit o tom. Díky moc!

K.čtenářka Příručky první pomoci pro dermatiloman(k)y

Úplně náhodou jsem narazila na tvůj ebook, tak jsem si ho stáhla a jsem v šoku. Všechno, o čem píšeš, prožívám taky a při čtení se nevědomky škrábu. Jaká ironie… Moc děkuji za tu spoustu informací, otevřely se mi oči a jdu do boje.

A. Š.čtenářka Příručky první pomoci pro dermatiloman(k)y

Předem Vám velice děkuji za Vaši úžasnou ochotu pomoci i ostatním človíčkům, kteří trpí dermatilománií. Nám osobně to pomohlo uvědomit si, že se jedná opravdu o psychiku i když jsme s dcerkou měly již tušení, že to tak bude. Vaše příručka byla pro nás takovým záchranným kruhem a ukazatelem, jak v boji proti této nemoci postupovat dál a jakým směrem. Je také velice důležité pro takto nemocného človíčka uvědomění, že v tom není sám.

O.čtenářka Příručky první pomoci pro dermatiloman(k)y

Je to kratučká knižka obsahujúca informácie z web stránky, základne informácie o dermatilománií a jej vzniku a priebehu a zopár tipov, ktoré sa autorke osvedčili. Knižku som si ihned precitala a zdaju sa to byt velmi rozumne rady.

Chci Vam moc podekovat za napsani prirucky a vzdat velky obdiv, ze jste s tim problemem takhle vysla ven. Je to psane tak trefne a vystizne, ze kdyby to nebylo tak strasne, musela bych se smat, proste: ty pocity neni schopen popsat nikdo, kdo tim netrpi, a je neuveritelne, jak je to stejne. Moc mi to pomohlo, a to hlavne psychicky (fyzicky si uz netroufam prilis verit), ale i vedomi toho, ze nejsem uplnej vyvrhel a info, ze tim v urcite mire trpi tolik procent populace je pro me svym zpusobem uzdravujici, citim se diky tomu svobodnejsi a sebevedomejsi, ..stastnejsi – jako by mi ze zad spadla pulka zemekoule…

T.čtenářka Příručky první pomoci pro dermatiloman(k)y

Knížku jsem přečetla jedním dechem a docela mě to překvapilo, protože jsem o dermatilomanii (snad do dobře píšu) nikdy neslyšela. Vždycky jsem si myslela, že si ty pupínky nípu, škrábu a ničím si tím obličej, protože jsem nípal od přírody, nebo mi to zůstalo z dětství, ale až po přečtení toho ebooku a Vašeho příběhu mi došlo, že to je možná, nebo spíš určitě, vlivem mojí psychiky. Za tohle zjištění bych Vám chtěla z celého srdce poděkovat. Děkuji za Vaši práci a za to, že jste šla s kůži na trh.

V.čtenářka Příručky první pomoci pro dermatioman(k)y