Jedna z prvních žen, se kterou jsem měla sezení přes skype, mi po více jak roce napsala nádherný dopis. Mám však pocit, že byl více pro vás, než pro mě, a proto vám jej dnes s jejím svolením přináším. Ať je vám k užitku a vy zanecháte veškerou nerozhodnost i ne-moc v tomto roce! A do toho nového, který se blíží mílovými kroky, ať vstoupíte pravou nohou ♥

…Ta choroba mi brala každou sekundu mého života. Pak jsem narazila na Tebe, Lucko, a neskutečně se mi změnil život.

Tvoji knížku jsem brala vážně, s respektem, i se strachem. Ale ten vnitřní pocit, že to CHCI, ten byl neskutečně obrovský. Můj progres od chvíle, kdy jsem si koupila knihu, od chvíle, od které jsem měla svoji pokožku pevně v rukou… to se nedá ani popsat. Byl ohromný!

S pláčem jsem prosila tam „nahoře“, ať už to nemám

Jasně, že jsem měla pár špatných dní, ale od přečtení Tvojí knihy už nikdy nedošlo k tranzu a ani si už nechci ani představit, že by k němu došlo!!!

Jiná tvář, jiný člověk, jiný smích. S pláčem jsem prosila tam „nahoře“, ať už to nemám. A nemám – díky Tobě!

Holky, vy, které se ještě točíte v kruhu a nevystoupily jste z něj – copak vy se nechcete usmívat?

Já jsem živý důkaz toho, že to jde!

Je to těžké, neříkám, že ne. Každý bývá nervózní, každý ve svém životě mívá špatná období, ale proč si sahat škrábáním tváře na svoji PSYCHIKU?!! Vždyť to jsem nebyla já, ta ušlápnutá chudinka, která nikam nechodila.. a teď?! Moje tvář se směje už sama o sobě!!

Já jsem živý důkaz toho, že to jde – vždyť já mám teď dokonalou tvář!!! Já už to ani nedokážu popsat, jak moc se mi změnil život.

Ano, trvalo to dlouho a chce to trpělivost, a něco vevnitř Ti musí říkat, že to chceš… a já jsem to vážně velmi chtěla…

Jen je třeba celou léčbu brát vážně, a ne že „jdu to jen zkusit“. A pokud to nezvládnete, přiznejte si, kde se stala chyba, a začněte znovu s ještě větším zápalem, a ne aby vás jedno zakopnutí zlomilo!!

Já teď zkouším různé procedury na vrásky, s mojí kosmetičkou děláme různé peelingy a masáže, každý den cvičím obličejovou jógu.. mám pocit, že jsem to svojí tváři dlužná. A neskutečně mě to baví!
Vždyť co je víc, než když přijdeš ke kosmetičce a ona Ti sama řekne, já už Ti nemám co čistit…
Děkuji svojí kosmetičce a Tobě, Lucko, za tvář, díky které mohu být zase sama sebou, protože není nic úžasnějšího, než mít svoji pleť pevně ve SVÝCH VLASTNÍCH RUKOU!
N.